Назад

Салон Краси 180 м² FEIZ

Нам досталось помещение после продуктового магазина в Киеве.

Проект разработали наши дизайнеры из Beauty-salon.design. Пришло время выполнить ремонт.

Нам дісталося приміщення після продуктового магазину у Києві.

Проект розробили наші дизайнери Beauty-salon.design. Настав час виконати ремонт.

Було очевидно, що потрібно переробляти абсолютно все.

Отже, капітальний ремонт – це ясно. Замовниця не мала якихось певних переваг на рахунок інтер’єру. Вона довірилася нам, і все вийшло бездоганно!

І якщо трохи відійти від розповіді саме про дизайн салону FEIZ, то найкращий ремонт виходить, коли є довіра клієнта до дизайнера інтер’єру та команди, яка виконує ремонт під ключ.

Тоді у нас є можливість зробити інтер’єр справді унікальним та неповторним. Тому – довіряйте своєму дизайнеру та отримайте сучасний ремонт, якому не буде рівних.

З Юлією (замовницею проекту) ми зійшлися дуже швидко, і проект вийшов просто чарівним, а ремонт з матеріалами – якісний.

Фотозони для клієнтів, візки для майстрів за індивідуальним ескізом, годинник з епоксидної смоли діаметром 1,2 м і ще багато крутих рішень.

Наш ідеальний ремонт сповнений складними інтер’єрними рішеннями. Все йшло паралельно – монтаж теплої підлоги та замовлення меблів. Ми фактично “жили” на об’єкті 6 місяців. Це вам не ремонт квартир у новобудові, ремонт салон краси – це окрема історія.

Тут потрібно зібрати купу дрібних частин у величезний пазл: з’єднувати постачальників та підрядників, погодити час постачання матеріалів та вивезення сміття, перевірити кількість та якість меблів, а головне, ремонт під ключ та ціна за квадратний метр (кв. м) має залишатися в рамках бюджету ремонтні роботи.

І не допустити факапи та помилки в ремонті.

Дуже складно було знайти підрядників, які зроблять металеві поручні такої форми. Ми робили зразки, вибирали фарбу, яка виглядала б саме так, як на візуалізаціях. І ви не повірите, але дуже складно знайти красивий відтінок фарби для металу. Особливо, якщо це золото чи латунь… а ремонт потрібен у термін.

Якісь пофарби були надто холодного відтінку, інші нагадували радянське червоне золото чи мідь.

Звичайні ковані перила не підходили, тому що товщина труби не давала такого ефекту легкості як на візуалізаціях.

Рішення шукали довго і складно і в результаті після виготовлення зразків зупинилися на тонкому металевому листі, на якому лазером вирізали розроблений нами орнамент.

Вироби з тераццо — раковини у педикюрному залі, панелі в санвузлі та кавові столики виявилися чимось нездійсненним у Києві та й у всій Україні.

У процесі було все: конфлікти з підрядниками, зірвані терміни постачання… Ми їздили на виробництво практично щодня та вже шукали альтернативні варіанти здійснення.

Але все вирішилося завдяки нашій наполегливості і, не без проблем, але нам встановили все в останній тиждень перед відкриттям салону.

Салон FEIZ це чудовий приклад успішної співпраці клієнта та дизайнера, який заснований на довірі, повазі та неймовірній вірі в успіх проекту!

Ми з нашою клієнткою за цей час стали тільки ближчими і тепер, завдяки моїй роботі, у мене з’явилася чудова подруга, з якою після спільного ремонту, нас не може вже засмутити нічого.

Салон FEIZ зараз є дуже успішним проектом. Ідеально підібраний персонал, великий вибір трендової косметики у продажу, шикарний сервіс, атмосфера, інтер’єр розроблений нашою студією дизайну та, звичайно, ідеальний ремонт.

До ремонту

Процес

Ремонт

Отримайте консультацію

Заповніть форму та ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин

  Ой! Вы уже уходите???

  Для Вас у нас еще есть чек-лист «Лучшие решения в ремонте и дизайне 2020»! Интересно? Скачайте его прямо сейчас! 😉

   Телефон:
   Месенджери:
   Viber Telegram