Назад

Квартира 70 м² у скандинавському стилі

Виконуючи комплексний ремонт під ключ, ми фактично втілюємо бажання та мрії власників у життя. Кожен ремонт квартири вкрай індивідуальний і потребує багато уваги та сил. Виконуючи ремонт 2-х кімнатної квартири для молодого хлопця, ми постаралися максимально почути побажання замовника та втілити їх у життя.

Не секрет, що комплексний ремонт квартири, це або вторинка, задоволення не дешеве. Розробляючи дизайн проект для нового клієнта, ми також вважаємо кошторис на ремонт квартири. Одна з умов клієнта, ми не повинні вийти за рамки певного бюджету.

Розробка дизайн проекту забрала більше часу, ніж зазвичай. Ми намагалися максимально зрозуміти замовника. І нарешті, підтвердивши проект, ми розпочали комплексний ремонт 2-х кімнатної квартири.

Класичний скандинавський стиль, дерево, м’які лінії, стіна для малювання та величезний балкон. Ремонт квартири тривав 4 місяці. Хтось скаже швидко, хтось скаже повільно, але поступово квартира набувала потрібних контурів і форм. Ремонт квартири – процес складний. Замовник часто контролював перебіг ремонту. Але що частіше він з’являвся у квартирі, то ширше посміхався від побаченого.

Коли виконуєш комплексний ремонт у новобудові, дрібниць не буває. Потрібно враховувати масу нюансів та побажань клієнта. Відмова від зайвої шафи для одягу на користь майбутнього велосипеда, стіна для малювання крейдою, душова кабіна та голова оленя на стіні на кухні, це не повний перелік побажань клієнта.

Незважаючи на всі складнощі, що підносить ремонт квартири, віддаючи ключі замовнику завжди приємно бачити його подив та усмішку на обличчі. Виконано ще один комплексний ремонт квартири, отримано новий цінний досвід та ще один щасливий клієнт.

До ремонту

Процес

Ремонт

Отримайте консультацію

Заповніть форму та ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин

  Ой! Вы уже уходите???

  Для Вас у нас еще есть чек-лист «Лучшие решения в ремонте и дизайне 2020»! Интересно? Скачайте его прямо сейчас! 😉

   Телефон:
   Месенджери:
   Viber Telegram